مجله روانکاری صنعتی ایران
  منوی سایت
درباره مجله الکترونیکی روانکارها
صفحه نخست / درباره ما
واژه نامه تخصصی روغن

با توجه به توسعه صنايع و به موازات آن توسعه صنعت روانكاري، وجود يك مرجع در اين رشته تخصصي لازم به نظر مي رسد. اما از آنجايي كه هيچ مجله، نشريه و يا هيچ وب سايت اينترنتي به صورت تخصصي و منسجم به اين موضوع نپرداخته است وظيفه خود دانستيم تا اين امر را به نتيجه برسانيم. به منظور ارائه طبقه بندي مناسب و دسترسي آسان به مطالب، شيوه كار ما به اينصورت است كه صنعت روانكار را به گروههای مختلف تقسيم كرده ايم و مقالات تخصصي متنوعي را در هر گروه منتشر خواهيم كرد.
مجله الكترونيكي روانكارها يكي از فعاليتهاي گروه مهنسين روانكار بوده و با هدف ايجاد پايگاه تخصصي روغنهاي روانكار در تاريخ اسفند ماه 89 راه اندازي شده است و بسياري از فعاليتهاي اين گروه جهت ارائه خدمات در زمينه روانكاري صنعتي در حال شكل گيري مي باشد. البته اين مجله تنها به نسخه الكترونيكي محدود نبوده و در آينده نسخه چاپي آن در اختيار متخصصين علم روانكار قرار خواهد گرفت.
همچنين علاوه بر مقالات مربوط به روانكاري صنعتي، بخشي را به مسائل و مشكلات روانكار و روانكاري تجهيزات و راهكارها اختصاص خواهيم داد تا بدين وسيله بتوانيم تجربيات صنعت روانكاري را در اختيار مهندسين اين علم قرار دهيم.

باطلاع ميرساند مجله الكترونيكي روانكارها به صورت کاملا خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ ارگان و یا سازمانی نمی باشد و به هیچ عنوان تحت تاثیر سیاستهای مدیریتی آنها نخواهد بود.
لذا به منظور پيشبرد هر چه سريعتر موضوع نيازمند كمك و ياري متخصصين علم روانكاري هستیم و از همه متخصصين و كارشناسان صنعت روانكار دعوت مي نماييم تجربيات (مسائل و مشكلات روانكاري) و مقالات خود را (با ذكر نام) در مجله الكترونيكي روانكارها منتشر كرده و در توسعه دانش روانكاري سهيم باشند.